HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gazinin Yeri Yuvacık Alabalık Kamping Dinlenme Tesisleri, Yuvacıkta Konaklama, restaurant, piknik alanı ve daha bir çok özel aktiviteyi yapabileceğiniz nezih bir yer.

HAKKIMIZDA

Doğa Bizim En Kıymetli Hazinemiz.

GAZİNİN YERİ Camping Tesisleri; Kocaeli'nin şirin beldesi Yuvacık Barajı'nın sonunda Kiraz Dere mevkiinde hizmet vermeye devam etmektedir. Güzel bir gün ve özellikle tüm haftanın yorgunluğunu atmak için, keyifli bir haftasonu için çok uzaklara gitmenize gerek yok. İstanbul'a sadece 90 km mesafe ile Gazinin Yeri yanı başınızda. Dileyen misafirlerimiz tamamı ahşaptan Bungalov Evlerimizde konaklayabilir, sabahleyin su sesi eşliğinde uyanıp cıvıl cıvıl kuş sesleriyle sizler için özenle hazırladığımız doğal köy kahvaltısını tadabilir, dileyen misafirlerimizde günü birlik gelip köy kahvaltımızdan yada eşsiz lezzetli yemeklerimizden tadabilir. Dileyen misafirlerimizde piknik için ayırdığımız bölümde mangal keyfinin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimizde kamp için ayırdığımız bölümde çadırlarını kurabilir, bu arada çocuklarımızıda unutmadık, çocuk park alanımız mevcuttur.

Tesisimizde 180 araç aynı anda park edebilir otopark alanımız mevcuttur. 300 kişi alabilir kapalı alanımız, 1500 kişi alabilir dere kenarında açık bahçe bölümümüz, 1200 kişi alabilir piknik alanımız ,50 kişilik çadır kamp alanımız, 70 kişi konaklayabilir Bungalov Konaklama evlerimiz, 14 adet wc, 2 adet mescid bulunmaktadır. tesisimiz alkolsüz olup aile yeridir. Siz Değerli misafirlerimizin rahatlığı için biz herşeyi düşündük çok uğraştık emek verdik, doğanın doğallığını bozmadık, doğayı seven - insanlarıda sever, stres sıkıntı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz birinci adresiniz GAZİNİN YERİ alabalık camping dinlenme tesisleri için tek yapmanız gereken yerinizi ayırtmak.

0
Yüzölçümü Dönüm
0
Yatak Kapasitesi
0
tam kapasite (kişi)
0
Otopark Kapasitesi (araç)

Ekibimiz

  • Biz Bir Aileyiz

    İşimizi ve misafirlerimizi seviyoruz.

Gazi'nin Yeri Yuvacık Alabalık Kamping Dinlenme Tesisleri

kendinizi evinizin bahçesinde hissetmeniz için çalışıyoruz.

  • Yuvacıkta Konaklama - Gazinin Yeri

    Yuvacık Konaklama denilince ilk akla gelen yer olan Gazinin Yeri, Yuvacıkta doğanın kalbinde bulunan Bungalov Evleri ile siz değerli misafirlerimize konforu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Yeşilin mavi ile buluştuğu yerde Yuvacıkta Kamping tesisi olan, konaklamanın tabiata en uygun hali olan Gazinin Yeri Yuvacık Bungalov Evleri ile eşsiz bir zaman geçirmeye hazır mısınız? Özenle hazırlanmış odaları ve eşsiz manzarı ile keyifle zaman geçireceğiniz, Yuvacık Pansiyon, Yuvacık Otelleri konforunda ayrıca eşsiz yemeklerinin ve doğanın eşsiz sesleri arasında bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir yer olan, Yuvacık Konaklama denildiğinde akılına gelecek olan Gazinin Yeri Kamping Tesisleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyar. Yuvacıkta Otel Konforu arıyorsanız, Yuvacıkta Pansiyon istiyorsanız, Yuvacıkta Konaklamak için yer arıyorsanız Gazinin Yeri sizin için en doğru adres. Yuvacık Gazinin Yeri Kamping Tesisleri 'Cennetten Bir Köşe'.

  • Yuvacıkta Konaklama - Gazinin Yeri

    Konaklama, pansiyon, otel, arıyorsanız eğer en doğru adresiniz Gazinin Yeri Kamping Tesisleri. Yuvacık Pansiyonları, otelleri arasında yer alan Gazinin Yeri, Yuvacık barajının sonunda tabiatın tam içinde bulunan Bungalov Evleri ile siz değerli misafirlerimize konforu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Doğanın içinde renklerinle buluştuğunuz yerde Yuvacıkta Restaurant, konaklama, paintball ve özel Kamping tesisi olan, konaklamanın en doğal biçimi olan Gazinin Yeri ile hep hatırlayacağınız bir tatile hazır mısınız? Su seslerinin kuş seslerine karıştığı harkulade bir Piknik Yeri, Özenle hazırlanmış odaları ve eşsiz manzarı ile keyifle zaman geçireceğiniz, Yuvacık Pansiyon, Yuvacık Otelleri konforunda ayrıca eşsiz yemeklerinin ve doğanın eşsiz sesleri arasında bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir yer olan, Yuvacık Konaklama denildiğinde akılına gelecek olan Gazinin Yeri Kamping Tesisleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile siz misafirlerimizi ağırlıyoruz

Tüm istekleriniz için

Görüşler