Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konaklama, Restaurant, Piknik Alanı, Paintball, Trekking, 4x4 Safari, Atv Safari, WC, Vale, Mescid,

0
Yüzölçümü Dönüm
0
Yatak Kapasitesi
0
tam kapasite (kişi)
0
Otopark Kapasitesi (araç)

Hizmetlerimiz

kendinizi evinizin bahçesinde hissetmeniz için çalışıyoruz.

 • KONAKLAMA

  dört mevsim konaklama hizmeti sunan Bungalov Evleri, özgün mimari yapısı, şirin ve sıcak görünümleri ile hayranlık uyandırırken, modern dizaynı ve bahçe peyzajı ile huzurlu bir alternatif tatil imkanı sunuyor.

 • Restaurant

  Gazinin Yeri; zengin menüsü, sağlıklı gıdaları ile tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyor. Yazın 500, Kışın 150 kişilik kapasitesi ile Düğün, Nişan gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

 • Piknik Alanı

  Gazinin Yeri; aile çay bahçesi, piknik alanı, kendin pişir kendin ye, et-mangal alanlarıyla misafirlerine; baharın ve yazın doğa ile gelen huzuru ve eğlenceyi sınırsız yaşatmayı hedefliyor

 • Kasap Hizmeti

  Gazinin Yerinde herşey mevcut. Her çeşit et ürününü siz değerli misafirlerimiz için kendi besilerimizden taze ve leziz olarak hazırlıyoruz. Doğanın ve tatilin keyfini çıkarmanız için yiyecekleri masanıza getiriyoruz.

Hizmetlerimiz - Aktiviteler

Eğlenceli ve rahatlatıcı bir gün geçirmeniz için çalışıyoruz.

 • Paintball

  Paintball ile yüksek adrenalin siz de yaşayın. Kullanılan malzemeler tamamen doğa dostu, kendi kendine yok olabilen ve insan sağlığına hiçbir zararı dokunmayan maddelerdir.

 • ATV Safari - 4X4 Safari

  ATV Safari ile doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Atv Safari ile kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.Gazinin Yeri Tesislerinden başlayarak, yaylaları ve eşsiz güzellikteki doğayı keşfedecek, doğayı gözlemleyecek ve doğanın zorluklarına karşı koyma gücünü kendinizde hissedeceksiniz.

 • Trekking

  Yaylada ve çevresinde geziniyor, doğanın keyfini çıkarıyoruz. Hep birlikte sucuk-ekmek hazırlayıp yemeğimizi yedikten sonra dönüş yürüyüşü başlıyor. Dönüşte, isteğine bağlı olarak alabalık lokantasında yemek yiyebiliyoruz.

 • Özel Günler

  Genelde kişisel çekim, evlilik teklifi, sevgililer günü, doğum günleri, balolar, partiler ya da toplantılar, resmi buluşmalar ve kurumsal etkinlikler gibi başlıklar altında toplayacağımız özel günleri doğanın kalbinde yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz - Tesisimiz

Doğanın içinde temiz bir ortam sunuyoruz.

 • Tesisimiz Hakkında

  Tesisimizde 180 araç aynı anda park edebilir otopark alanımız mevcuttur. 300 kişi alabilir kapalı alanımız, 1500 kişi alabilir dere kenarında açık bahçe bölümümüz, 1200 kişi alabilir piknik alanımız ,50 kişilik çadır kamp alanımız, 70 kişi konaklayabilir Bungalov Konaklama evlerimiz, 14 adet wc, 2 adet mescid bulunmaktadır. tesisimiz alkolsüz olup aile yeridir. Siz Değerli misafirlerimizin rahatlığı için biz herşeyi düşündük çok uğraştık emek verdik, doğanın doğallığını bozmadık, doğayı seven - insanlarıda sever, stres sıkıntı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz birinci adresiniz GAZİNİN YERİ alabalık camping dinlenme tesisleri için tek yapmanız gereken yerinizi ayırtmak.

 • 14 Adet WC

  Tesisimiz içerisinde bulunan WC'ler temiz ve hijyenik olup siz değerli misafirlerimizin sağlığını düşünerek yaptığımız önemli yatırımlardan bir tanesi bu beş yıldızlı otelleri aratmayan komplekstir.

 • Otopark ve Vale

  180 araç aynı anda park edebilir otopark alanımızda isteğiniz doğrultusunda vale hizmeti vermekteyiz.

Tüm istekleriniz için

Görüşler